لیست کامل امکانات پلتفرم اجتماعی یونیون

ثبت نام و ورود با گوگل : همه کاربران شما میتوانند هنگام استفاده از اپلیکیشن های شبکه اجتماعی طراحی شده توسط یونیون از بخش ورود و یا ثبت نام با گوگل استفاده کنند. این امکان باعث تسهیل در ثبت نام و ورود کاربران می شود و در رضایت کاربران شما نقش بسیار مهمی را ایفا می کند

ثبت نام و ورود با شماره موبایل :همه کاربران شما میتوانند هنگام استفاده از اپلیکیشن های شبکه اجتماعی طراحی شده توسط یونیون ، از بخش ورود و یا ثبت نام با شماره موبایل استفاده کنند. این کار باعث افزایش ایمنی ، امنیت و افزایش رضایت کاربران شما خواهد شد.

ثبت نام و ورود با فرم :همه کاربران شما میتوانند هنگام استفاده از اپلیکیشن های شبکه اجتماعی طراحی شده توسط یونیون ، از بخش ورود و یا ثبت نام با فرم اختصاصی استفاده کنند. شما میتوانید با این روش ، از کاربران خود اطلاعات مورد نیاز خود را در هنگام ثبت نام دریافت کنید

دریافت سن و جنسیت کاربر : شما بعنوان مدیر اپلیکیشن میتوانید از کاربران خود نوع جنسیت و تاریخ تولد را دریافت کنید. اینکار کمک بسیار زیادی در آمارگیری از جامعه کاربران بع شما خواهد کرد و شما از طیف مخاطبین خود مطلع خواهید شد.

ایجاد صفحه برای کاربران : همه کاربران شما در اپلیکیشن های ساخته شده توسط یونیون ، پس از ثبت نام در اپلیکیشن شما صاحب یک صفحه ( پیج ) اختصاصی خواهند شد و میتوانند در آن صفحه نسبت به انتشار پست های خود اقدام کنند. این پیج ها شامل : پست ها – بیوگرافی – دنبال کنندگان و.. می باشد.

ارسال پست  : همه کاربران شما در اپلیکیشن های ساخته شده توسط یونیون ، پس از ثبت نام در اپلیکیشن می توانند نسبت به ارسال پست اقدام کنند . همچنین میتوانند در زیر پست های خود توضیحات کاملی را در مورد پست خود ایجاد کنند. ( مشابه اینستاگرام )

پشتیبانی از هشتگ  : کاربران شما در اپلیکیشن های ساخته شده توسط یونیون میتوانند جهت افزایش بازدید پست های خود ، در توضیحات خود از هشتگ ها استفاده کنند. این کار باعث افزایش بازدید پست کاربران شما و همچنین نظم محتوایی اپلیکیشن شبکه اجتماعی شما خواهد شد . 

دنبال کردن کاربر ( فالو ) : کاربران شما می توانند ، هر کدام از کاربرانی که نظر آنها را جلب کرد دنبال کرده تا بتوانند به سرعت به پست های تازه منتشر شده آن کاربر دسترسی پیدا کنند . این کار باعث افزایش پست های تولیدی کاربران شما خواهد شد. 

لایک ( پسند )  : کاربران می توانند هرکدام از پست های ارسالی که نظر آنها را جلب کرد لایک کرده . اینکار دقیقا مانند سایر شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام میتواند به بهبود کیفیت محتوای داخل اپلیکیشن شما کمک کند

کامنت ( نظر )  : کاربران شما در اپلیکیشن های یونیون میتوانند در مورد پست های ایجاد شده در اپلیکیشن شما نظرات خود را بیان کنند. این کار باعث می شود تا تولید کنندگان محتوا در اپلیکیشن شبکه اجتماعی شما از نظر کاربران دیگر مطلع شده و بتوانند محتوای بهتری تولید کنند

پاسخ به نظر ( ریپلای  کامنت ) : یونیون از پاسخ به نظر یا همان ریپلای کامنت پشتیبانی می کند به این شکل که تمام کاربران می توانند به نظرات ارسالی زیر پست خود ویا سایر کاربران پاسخ بدهند . اینکار موجب تعامل بیشتر کاربران شما خواهد شد . ( همانند اینستاگرام )

تگ و منشن : کاربران در هنگام ارسال پست و یا ارسال کامنت می توانند با نوشتن نام کاربری شخص دیگری ، نسبت به تگ و یا منشن کردن آن کاربر همانند آنچه در اینستاگرام وجود دارد اقدام کنند. 

نمایش یست ها بر اساس الگوریتم  : همه پست های موجود در یونیون ساخته برای شما بر اساس الگوریتم های خاص و حرفه ای به کاربران شما نمایش داده خواهد شد . این الگوریتم ها بر اساس جدیدترین – برگزیده – محبوب ترین و داغ ترین پست ها را به کاربران شما نمایش می دهند

نمایش یست ها بر اساس دسته بندی  : تمامی پست های موجود در اپلیکیشن یونیون ساخته شده برای شما بر اساس دسته بندی نمایش داده خواهد . این دسته بندی ها توسط مدیر اپلیکیشن ایجاد شده و کاربران موظف به قراردادن پست ها در دسته بندی ها در زمان ارسال پست هستند

جستجوی پیشرفته ( اکسپلور )  : کاربران میتوانند در یونیون  نسبت به جستجوی پیشرفته اقدام کنند. جستجوی پیشرفته نقش اکسپلور در اینستاگرام را ایفا می کند و کاربران می بایست بر اساس ” پست ها ” – ” کاربران ” – ” هشتگ ” – ” کاربران برتر ” نسبت به جستجو اقدام کنند. 

نوتیفیکیشن هوشمند ( بر اساس رویداد )  : در یونیون سیستم پیشرفته نوتیفیکیشن ( اعلانات ) وجود دارد ، بر اساس آن هنگامی که کاربری کسی را دنبال می کند یا برای وی کامنت می گذارد و یا پست آن را لایک می کند ، یک نوتیفیکیشن برای کاربر صاحب پست و اکانت ارسال می شود. 

حذف پست توسط کاربر  : در پلتفرم اجتماعی یونیون ، کاربران میتوانند هرکدام از پست های ارسالی خود را ویرایش و یا حذف کنند . با اینکار پست های حذف شده از دید سایر کاربران مخفی خواهد شد و سپس از روی سرور اپلیکیشن نیز حذف می شود .

ارسال ریپورت توسط کاربران  : کاربران در اپلیکیشن های ساخته توسط یونیون میتوانند نسبت به پست هایی که از نظر قانونی و یا سایر موارد مشکل دارند ، ارسال ریگورت کنند. تمامی ریپورت ها در پنل مدیریت و در اختیار مدیر اپلیکیشن قرار میگیرد. 

ارسال ریپورت توسط کاربران  : کاربران شما در یونیون می توانند پس از ورود به اپلیکیشن شما ، نسبت به ویرایش پروفایل خود اقدام کنند. آنها میتوانند نام کاربری – رمز عبور – نام – شماره موبایل و… را ویرایش کنند. 

ثبت و نمایش بیوگرافی  : کاربران شما میتوانند بیوگرافی خود را در پروفایلشان ثبت کنند . همانند اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی پس از ثبت ، بیوگرافی آن ها در پروفایلشان نمایش داده خواهد شد. 

ثبت پیج های مربوط به کاربر در سایر شبکه های اجنماعی  : کاربران می توانند پیج هایی که در سایر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام – توئیتر – فیس بوک و… دارند را در پروفایل خود نمایش دهند . 

تنظیمات پیشرفته  : اپلیکیشن های ساخته توسط پلتفرم شبکه اجتماعی یونیون ، دارای تنظیمات حرفه ای و پیشرفته می باشند . کاربران میتوانند بخش هایی از فرایند کاری اپلیکیشن که مربوط به خودشان است را از طریق تنظیمات مدیریت کنند. 

متن درباره ما و تماس با ما در اپلیکیشن  : شما میتوانید متن تماس با ما و ارتباط با ما خود را در اپلیکیشن یونیون قرار دهید . با اینکار کاربران میتوانند هر زمان که خواستند با شما تماس بگیرند .

تم شب و روز  : جهت رفاه حال کاربران و راحتی بیشتر آنها در اپلیکیشن های ساخته شده یونیون ، این اپلیکیشن از 2 تم روز  ( روشن ) و شب ( تاریک ) پشتیبانی می کند . این دو حالت باعث راحتی کاربر خواهد شد .

ویرایش پست   : کاربران میتوانند هرکدام از پست های ارسالی خود را در یونیون ویرایش کنند . این کار باعث خواهد شد تا محتوای با کیفیت تری در اپلیکیشن یونیون شما قرار بگیرد. 

بهینه سازی تصویر در زمان آپلود   : جهت افزایش سرعت اپلیکیشن و کاهش حجم مصرفی هارد سرور و همچنین کاهش هزینه های سرور ، کلیه عکس ها و فیلم های قبل از آپلود توسط اپلیکیشن یونیون بهینه می شود

بهینه سازی تصویر در زمان آپلود   : جهت مانور بیشتر کاربر در هنگام ارسال تصویر بعنوان پست در اپلیکیشن یونیون ، کاربران میتوانند کلیه تصاویر خود را قبل از آپلود ، در اپلیکیشن یونیون تغییر سایز دهند.